Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier ds. Maszyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja harmonogramu prac konserwacyjnych,
  • Weryfikacja stanu bieżącego maszyn,
  • Zapewnianie ciągłości pracy eksploatowanych maszyn,
  • Ocena stanu technicznego i zgłaszanie potrzeb remontowych,
  • Ocena i weryfikacja dokumentacji,
  • Rozliczanie pracy powierzonych osób,
  • Udział w szkoleniach i aktualizacja ważności posiadanych uprawnień.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej dyplom ukończenia technicznych studiów wyższych – kierunek Mechanika, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne,
  • Posiadającej doświadczenie w pracach konserwacyjno-remontowych realizowanych w ramach utrzymania ruchu,
  • Posiadającej uprawnienia branżowe – np. SEP,
  • Posiadającej certyfikaty ze szkoleń w zakresie gospodarki remontowej,
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie B2 (słownictwo techniczne).

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.