Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier ds. Zarządzania i Kontroli Jakości

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Koordynacja działań z zakresu zarządzania i kontroli jakości dla Projektu,
  • Weryfikacja dokumentacji Projektu w zakresie spełnienia procedur jakościowych,
  • Opiniowanie dokumentacji jakościowej dostarczanej przez Generalnego Wykonawcę Projektu,
  • Opracowanie procedur dla Projektu oraz nadzór nad ich implementacją i rozwojem,
  • Nadzór nad prawidłowym rejestrowaniem niezgodności w czasie realizacji projektów,
  • Monitorowanie zakresu, terminowości i jakości pracy Wykonawców oraz inicjowanie niezbędnych działań naprawczych i korygujących,
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji jakościowej zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością Grupy Azoty Polyolefins S.A. oraz wymogami Projektu,
  • Weryfikacja i odbiór końcowej dokumentacji jakościowej dostarczanej do Zamawiającego,
  • Przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie realizacji Systemu Zarządzania Jakością w projektach budowlano-montażowych,
  • Przeprowadzania szkoleń pracowników w zakresie znajomości procesów QA/QC,
  • Sprawdzanie zgodności wymagań polityki jakości zawartych w Kontrakcie między Wykonawcą oraz Podwykonawcami,
  • Uczestnictwo w audytach i spotkaniach w zakresie jakości procedur i prac Wykonawcy oraz Podwykonawców.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym technicznym,
  • Z minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku pracy,
  • Ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne kontakty zawodowe w tym języku.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mailowy ##zpgxtgp.edandatuxch#at#vgjeppodin.rdb##. W tytule proszę powołać się na kod rekrutacji: Nr ref. R/13/2021/POLY.

Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Wyszukiwarka