Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista - Automatyk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Opiniowanie rozwiązań technologicznych, udział w opiniowaniu rysunków wykonawczych (izometryki), schematów PFD z punktu widzenia poprawności uruchamiania, eksploatacji, zatrzymania i przygotowania urządzeń do remontu,
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach przygotowujących załogę do samodzielnej obsługi instalacji,
  • Organizowanie i kontrolowanie stanowisk pracy, przygotowywanie i prowadzenie prac z uwzględnieniem zabezpieczenia pracowników przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i innymi chorobami związanymi z warunkami środowiska pracy,
  • Inspekcje przyrządów ATEX,
  • Udział w wystawianiu i zatwierdzaniu zezwoleń jednorazowych na prace szczególnie niebezpieczne (PtW) wraz z prowadzeniem szkoleń, instruktaży i ćwiczeń praktycznych dla podległych pracowników wraz z okresowym weryfikowaniem ich kompetencji,
  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją techniczną w zakresie AKPiA wraz z prowadzeniem wymaganych zapisów, raportów i rejestrów dot. przebiegu pracy,
  • Identyfikacja oraz definiowanie ograniczeń technologicznych związanych z branżą AKPiA.

Poszukujemy osoby:

  • Chętnej do nauki,
  • Z wykształceniem minimum średnim, mile widziane z wyższym technicznym,
  • Z doświadczeniem w obszarze Utrzymania Ruchu min. 4 lat,
  • Z umiejętnością pracy w zespole,
  • Rzetelnej, sumiennej, uczciwej,
  • Posiadającej uprawnienia SEP ( elektryczne, energetyczne, gazowe) - mile widziane,
  • Ze znajomością PtW – mile widziane,
  • Ze znajomością systemów: SAP,ISO,CMMS – mile widziane,
  • Ze znajomością j. angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym.

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najważniejszych projektów chemicznych w Europie Środkowo- Wschodniej,
  • Umowę o pracę,
  • Premię kwartalną,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku europejskim,
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży chemicznej/petrochemicznej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport), opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do zakupu okularów, upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wczasów, dodatek relokacyjny, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, zniżki na studia w WSB, ubezpieczenie w trakcie podróży służbowych, działania integracyjne.