Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Marketingu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

Proces analizy biznesowej:

  • Analiza wyników biznesowych z perspektywy rynku/aplikacji/produktu,
  • Zbieranie informacji rynkowych od zespołu sprzedaży na temat wydajności produktu, ocena rentowności konkretnego produktu.

Proces analizy rynku:

  • Gromadzenie i agregowanie informacji o dynamice rynku,
  • Zbieranie i agregowanie informacji dotyczących branży i konkurentów,
  • Zbieranie i agregowanie informacji i aktów prawnych na temat aspektów Zrównoważonego Rozwoju oraz Gospodarki Obiegu Zamkniętego,
  • Monitorowanie otoczenia makro firmy w zakresie produktów.

Proces zarządzania produktem:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie karty danych technicznych produktu, opracowanie układu PTDS,
  • Odpowiedzialność za zewnętrzną dokumentację produktu (broszury, ulotki itp.),
  • Odpowiedzialność za dostarczenie wyniku określonych procesów operacyjnych,
  • Projektowanie i wdrażanie usprawnień procesów/operacji.

Komunikacja marketingowa:

  • Pomoc w obsłudze witryny od strony technicznej i handlowej, projektowanie i utrzymywanie odpowiedniego poziomu treści,
  • Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych lub podczas wizyt u klienta; branie udziału w targach i konferencjach,
  • Projektowanie materiałów marketingowych działu handlowego,
  • Udział w tworzeniu kampanii marketingowych produktów,
  • Aktywne generowanie sposobów promowania marki firmy w branżowych publikacjach, mediach cyfrowych,
  • Pomoc w przygotowaniu nowych materiałów biznesowych, wszelkich artykułów w imieniu firmy,
  • Współudział w tworzeniu rocznego planu/budżetu marketingowego,
  • Nadzór nad pełnym planem marketingowym (teksty, tłumaczenia, korekta oraz produkcja, dystrybucja).

Poszukujemy osoby:

  • Z min. 3-letnim doświadczeniem pracy w obszarze marketingu (cyfrowego i tradycyjnego) w środowisku korporacyjnym lub agencyjny,
  • Z dobrą znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • O wysoko rozwiniętych umiejętnościach twórczego copywritingu,
  • Swobodnie poruszającej się w obsłudze mediów społecznościowych,
  • Z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
  • Atutem będzie doświadczenie w marketingu produktów z tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do szkoleń, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mailowy ##zpgxtgp.edandatuxch#at#vgjeppodin.rdb##. W tytule proszę powołać się na kod rekrutacji: Nr ref. R/25/2021/POLY.

Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Wyszukiwarka