Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Podatków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Terminowe prowadzenie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie -przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, rozliczanie podatku u źródła,
  • Aktywny udział w analizie i weryfikacji poprawności dokumentacji księgowej i rozliczeń, kontrolę kwalifikacji zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • Bieżące kompleksowe doradztwo podatkowe i wsparcie merytoryczne pod kątem poprawności podatkowej,
  • Przygotowywanie analiz, interpretacji i ekspertyz przepisów prawa podatkowego oraz monitorowanie zmian,
  • Opracowywanie i opiniowanie procedur wewnętrznych, regulaminów oraz umów,
  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych,
  • Identyfikowanie i raportowanie schematów podatkowych,
  • Bieżąca współpraca z doradcami zewnętrznymi, organami podatkowymi, koordynacja kontroli skarbowych.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze podatków – preferowane w obszarze podatków dużego przedsiębiorstwa,
  • Posiadającej wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii lub rachunkowości),
  • Legitymującej się praktyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie stosowania przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Posiadającej umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Znającej język angielski,
  • Mile widziane: uprawnienia Doradcy Podatkowego lub ACCA, znajomość systemu SAP, doświadczenie w raportowaniu do specjalnej strefy ekonomicznej.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mailowy ##zpgxtgp.edandatuxch#at#vgjeppodin.rdb##. W tytule proszę powołać się na kod rekrutacji: Nr ref.R/65/2020/POLY.

Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmującym dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym obejmujące dane przekraczające wymagania zawarte w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że moje dane osobowe mogą być przechowywane przez okres do wskazany w Klauzuli informacyjnej.

W przypadku gdy w zgłoszeniu swojej aplikacji zawarłem/ zawarłam dane osobowe szczególnych kategorii (w myśl art.9 ust.1) wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, 72-010 Police, w celu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Wyszukiwarka