Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier ds. jakości

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Monitorowanie parametrów jakościowych.
  • Zwalnianie wyrobów do sprzedaży.
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, uprawnienia i utrzymania jakości.
  • Kontrola utrzymania jakości względem standardów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Udział we wdrażaniu, przeprowadzaniu i nadzorowaniu audytów wewnętrznych.
  • Przygotowanie pracowników do wprowadzania procedur jakościowych.
  • Współpraca ze Specjalistą do spraw zgodności oraz urzędami a także innymi organizacjami w celu przeprowadzania wymogów zewnętrznych dotyczących stałych i nowych produktów.
  • Udział w rozwoju systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO.

Poszukujemy osoby:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym bądź zbliżonym stanowisku.
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B2.
  • Znajomość narzędzi jakościowych.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność oraz dokładność.
  • Otwartość na nowe rozwiązania, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy oraz umiejętności planowania.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi.
  • Mile widziana znajomość systemów klasy MRP.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jednym z największych projektów petrochemicznych w Europie.
  • Pracę w zgranym, wspierającym się międzynarodowym zespole.
  • Atrakcyjny system premii kwartalnych.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.