Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Kierownik Biura Audytu Wewnętrznego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Planowanie audytów wewnętrznych w Spółce,
  • Prowadzenie procesów audytowych w komórkach organizacyjnych Spółki pod względem legalności i zgodności z obowiązującymi aktami normatywnymi,
  • Sporządzanie planu zadania audytowego,
  • Dokumentowanie zjawisk i procesów objętych tematyką zadania audytowego, mających bezpośredni wpływ na wynik audytowego zadania,
  • Ustalanie przyczyn i skutków stwierdzonych nieprawidłowości,
  • Zabezpieczanie dowodów i dokumentów mających związek ze stwierdzonymi podczas zadania audytowego nieprawidłowościami,
  • Przygotowanie rocznego planu audytów z uwzględnieniem zidentyfikowanych w Spółce obszarów ryzyka,
  • Przygotowywanie analiz i sprawozdań wewnętrznych, a także innych informacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo,
  • Z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w pracy w obszarze audytu wewnętrznego lub kontroli wewnętrznej,
  • Z co najmniej 3-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym,
  • Posiadającej kwalifikacje do przeprowadzania audytu wewnętrznego zgodnie z art. 275 ustawy z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych,
  • Z dobrą znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Europie,
  • Różnorodny pakiet benefitów (m.in.: finansowanie szkoleń, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Rozbudowany system premii kwartalnych,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Szansę na rozwój osobisty,
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.