Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Kierownik Biura Realizacji Projektów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Określanie zamierzeń strategicznych i inwestycyjnych.
  • Implementacja strategii Grupy Azoty w segmencie Poliolefin.
  • Regularne raportowanie stanu projektów.
  • Przeprowadzanie oraz nadzór nad cyklicznymi audytami projektów zgodnie z przyjętą metodyką.
  • Wsparcie Project Managerów w komunikacji i koordynacji projektów, w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji projektowej i harmonogramów.
  • Budowanie portfela projektów w tym planowanie strategiczne i operacyjne, zarządzanie portfelem programów i projektów oraz zarządzanie wiedzą projektową.
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych (PWI, PDI), nadzór nad ich realizacją i koordynacja działań w Spółce w tym zakresie.
  • Koordynowanie prac związanych opracowywaniem strategii Spółki w obszarze rozwoju, inwestycji i technologii.
  • Nadzór nad dokumentacją.
  • Rozliczanie zadań inwestycyjnych, dokonywanie odbiorów czy przekazywanie inwestycji do eksploatacji.

Poszukujemy osoby:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym bądź zbliżonym stanowisku, preferowane w branży produkcyjnej.
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B2.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania nimi, metodologii i najlepszych praktyk.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Proaktywna postawa, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, orientacja na realizację założonych celów.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów Prince2, PMP itp.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jednym z największych projektów petrochemicznych w Europie.
  • Pracę w zgranym, wspierającym się międzynarodowym zespole.
  • Atrakcyjny system premii kwartalnych.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.