Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Laborant

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych wyrobów i mediów.
  • Preparatyka odczynników chemicznych.
  • Rejestracja i analiza dokonanych pomiarów.
  • Przygotowanie aparatów i urządzeń do operacji serwisowych.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością Laboratorium.
  • Analizowanie przyczyn stwierdzonych zakłóceń w procesach analitycznych, ustalanie sposobów zapobiegania tym zakłóceniom oraz ograniczania ich skutków.
  • Wykonywanie badań, prób testów i analiz laboratoryjnych związanych z wdrażaniem nowych/zmodyfikowanych technologii i wyrobów.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej wykształceniem chemicznym,
  • Gotowej do pracy i zdobywania nowych umiejętności w nowoczesnym wielofunkcyjnym laboratorium przemysłowym,
  • Gotowej do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialnej, skrupulatnej, samodzielnej, z bardzo dobrą organizacją pracy,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu analityki laboratoryjnej oraz obsługi urządzeń laboratoryjnych typu: GC (MS), ICP (MS), AAS, UV-Vis, TOC, X-RAY, FTIR, lub analizatorów właściwości tworzyw polimerowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w laboratorium analitycznym, przemysłowym lub badawczym,

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.
Wyszukiwarka