Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Magazynier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Przyjęcia i rozładunek towarów (różne formy transportu i opakowań).
  • Oznakowanie, rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie według ustalonych zasad.
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów ze zleceniem.
  • Obsługa materiałów związana z przechowywaniem, tj. obracanie - zgodnie z charakterystyką materiałów.
  • Transport materiału do wskazanego miejsca na terenie zakładu (materiały ciężkie, duże gabaryty) przy użycia wózków widłowych lub innych dostępnych urządzeń.
  • Zgłaszanie uszkodzonych lub zużytych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu.
  • Ewidencja operacji magazynowych w systemie WMS.
  • Zgłaszanie reklamacji (protokoły szkody i niezgodności).
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych.
  • Przygotowanie do inwentaryzacji rocznej i pomoc w jej przeprowadzeniu.

 Poszukujemy osoby:

  • Z doświadczeniem zawodowym na tożsamym stanowisku.
  • Wykształcenie średnie.
  • Uprawnienia UDT.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole.
  • Wysoki poziom zaangażowania w terminową oraz zgodną z przyjętymi celami realizację zadań.
  • Mile widziane dodatkowe wykształcenie w obszarze magazynowania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).