Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
LPG Trader

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami surowców (propanu, etylenu, propylenu).
  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców niezbędnych do realizacji założeń produkcyjnych.
  • Opracowanie i realizacja strategii pozyskiwania surowców strategicznych.
  • Negocjowanie umów handlowych z potencjalnymi dostawcami surowców.
  • Udział, wsparcie i realizacja procesu wyboru dostawców zgodnie z procedurami Spółki oraz praktyką rynkową.
  • Opracowanie alternatywnych źródeł dostaw dla projektu.
  • Monitorowanie i analizowanie rynku gazu i paliw.
  • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi Działami Spółki tj. Departament Produkcji, Departament Handlu i Logistyki.
  • Weryfikacja opcji logistycznych powiązanych z dostawami do terminalu morskiego.

Poszukujemy osoby:

  • Znającą specyfikę rynku paliw płynnych lub gazu.
  • Posiadającą ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne.
  • Znającą j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową.
  • Gotową do odbywania podróży służbowych (kilkanaście dni w roku).
  • Posiadającą doświadczenie związane z obrotem paliwami lub gazem płynnym.
  • Znającą aspekty logistyki morskiej gazu i paliw (dodatkowy atut).
  • Samodzielnej w działaniu, o dobrej organizacji pracy i wysokiej kulturze osobistej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę w modelu hybrydowym – częściowo zdalnie, częściowo z biura.
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi.
  • Atrakcyjny system premii kwartalnych.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).