Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Młodszy Inżynier/Inżynier Mechanik

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • przygotowanie i bieżąca aktualizacja harmonogramu prac konserwacyjnych,
  • weryfikacja stanu bieżącego maszyn i urządzeń,
  • ocena stanu technicznego i zgłaszanie potrzeb remontowych,
  • rozliczanie pracy powierzonych osób,
  • udział w szkoleniach i aktualizacja posiadanych uprawnień.

Poszukujemy osoby posiadającej:

  • wyższe techniczne na kierunku mechanicznym,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach nadzoru w zakładach przemysłowych, w ruchu ciągłym oraz w pracy w działach utrzymania ruchu,
  • znajomość konstrukcji maszyn i urządzeń oraz zasad ich funkcjonowania,
  • doświadczenie w pracach konserwacyjno-remontowych realizowanych w ramach utrzymania ruchu,
  • umiejętność planowania i rozliczania prac konserwacyjno-remontowych,
  • umiejętność kierowania grupą podległych osób oraz planowania ich pracy,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane uprawnienia branżowe, certyfikaty,
  • umiejętność pracy zespołowej, pod presją czasu oraz analizy przyczynowo skutkowej.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjny system premii kwartalnych,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).