Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Operator Logistyczny

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Obsługa wózków widłowych, czołowych z paletyzerem.
  • Kompletacja spakowanych palet w obszarze magazynowym.
  • Obsługa załadunku polipropylenu luzem z silosów magazynowych do auto-silosów/kontenerów.
  • Przygotowanie silosów magazynowych na przyjęciem kolejnej partii produkcyjnej.
  • Kontrola czystości autosilosów/kontenerów przed załadunkiem.
  • Obsługa zautomatyzowanej linii pakowania i urządzeń do załadunku polipropylenu luzem.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktu spakowanego.
  • Wykonywanie drobnych zadań konserwacyjnych instalacji (np. czyszczenie, smarowanie).
  • Utrzymanie porządku w obszarach załadunku, magazynowania i konfekcjonowani.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej min. 2 lata doświadczenia w eksploatacji wózków podnośnikowych jezdniowych.
  • Posiadającej uprawnienia UDT – wózek podnośnikowy jezdniowy (kat. II WJO).
  • Nie mającej ograniczeń do pracy na wysokości.
  • Gotowej do pracy w systemie zmianowym (6-14/14-22 , pon-pt).
  • Sprawnej fizycznie i manualnie.
  • Mile widziane: uprawnienia SEP (G1, E) – konieczne przy obsłudze urządzeń powyżej 20kW, do i powyżej 1 kV.
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy ze skanerem, tabletem.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jednym z największych projektów petrochemicznych w Europie.
  • Pracę w zgranym, wspierającym się międzynarodowym zespole.
  • Atrakcyjny system premii kwartalnych.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa).
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.