Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista administrator systemów IT/OT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Udział w rozwoju infrastruktury IT i OT (bieżące utrzymanie sieci i serwerów oraz zarządzanie urządzeniami peryferyjnymi: np. panele operatorskie, tablety),
  • Zarządzanie systemami MES/MOM (systemami realizacji, monitorowania i raportowania produkcji: bieżące utrzymanie i wsparcie użytkowników,
  • Nadzór nad systemem raportowania danych produkcyjnych (MS SQL, Reporting Services: zarządzane dostępami, usuwanie awarii),
  • Bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników (wniosków o usługę, incydentów),
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych na serwerach i stacjach roboczych systemów OT i IT,
  • Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa dla systemów technologicznych,
  • Udział w projektach rozwojowych,
  • Implementację zasad polityki bezpieczeństwa systemów i danych,
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym na kierunku informatycznym, elektrotechnika lub pokrewne,
  • Z doświadczeniem zawodowym w administracji systemami informatycznymi,
  • Ze znajomością zagadnień administracji systemami operacyjnymi Windows 11,
  • Ze znajomością zagadnień administracji systemami Windows Server (2012, 2016, 2019) z usługą Active Directory,
  • Z podstawową znajomością baz danych Oracle,
  • Ze znajomością środowiska Vmware
  • Ze znajomością j. angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.