Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. analizy rynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Pozyskiwanie danych, przygotowywanie raportów sprzedażowych, analiz rynkowych.
  • Interpretacja danych rynkowych, syntetyzacja informacji, przygotowanie prezentacji w tym zakresie.
  • Projektowanie, wdrażanie i przygotowywanie narzędzi do dostarczania wskaźników KPI, raportów i informacji rynkowych.
  • Wykonywanie analiz wspierających proponowane strategie i rozwój produktów.
  • Gromadzenie i agregowanie informacji o dynamice rynku w celu wspierania decyzji strategicznych.
  • Wspieranie zespołu marketingowego i sprzedażowego w identyfikowaniu kierunków i możliwości rozwoju w segmentach rynku w oparciu o wiedzę, analizę oraz badania rynkowe.
  • Realizacja działań wspierających marketing B2B w departamencie.
  • Udział w procesie budżetowania i planowania.
  • Przygotowywanie wymaganych wniosków zakupowych w zakresie raportów / analiz rynku.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym - preferowane ekonomiczne, matematyczne, statystyczne lub pokrewne.
  • Z minimum 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku lub w działach controllingu / finansowym.
  • Z zaawansowaną znajomością pakietu MS Office.
  • Znajomość systemów SAP, CRM, Power BI.
  • Posiadającej umiejętności komunikacyjne w zakresie kompilacji informacji oraz wizualizacji danych na poziomie operacyjnym i zarządczym.
  • Znającej procesy biznesowe w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
  • Otwartej na zmiany i gotowej do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Posiadającej dobrą znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).