Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Realizacja zadań w zakresie obszaru bezpieczeństwa, prewencji pożarowej i BHP w tym sporządzanie dokumentacji.
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP i PPOŻ dla całej organizacji.
  • Wdrażanie procesów w zakresie BHP i ochrony PPOŻ oraz zapobieganie stratom i dostosowanie ich do warunków funkcjonowania Spółki.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP i PPOŻ.
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i PPOŻ.
  • Udział w odbiorach technicznych oraz przygotowywanie Spółki do przejścia z etapu projektu do etapu operacyjnego.
  • Nadzór nad konserwacją, przeglądem i testowaniem systemów PPOŻ i ratowniczych oraz stanu systemów PPOŻ na terenie Spółki.
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz i dokumentów technicznych związanych z realizacją projektu oraz opiniowanie dokumentów technicznych.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym i/lub podyplomowym w zakresie BHP.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty w zakresie BHP i PPOŻ preferowane w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B2.
  • Aktualne kwalifikacje do wykonywania zadań na stanowisku Specjalisty ds. BHP i ochrony PPOŻ.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i norm z zakresu BHP i bezpieczeństwa PPOŻ i umiejętności ich stosowania w zakładzie produkcyjnym.
  • Dokładność, terminowość, samodzielność oraz umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji.