Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. GIS

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Wdrażanie i aktualizowanie Systemu Informacji Przestrzennej;
  • Integrowanie danych i usług przestrzennych pochodzących z różnych źródeł;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, działającymi w branży geodezyjno – informatycznej;
  • Tworzenie i edycja mapy w GIS, modelować teren z danych geodezyjnych;
  • Opracowywanie map branżowych, strategicznych, biznesowych;
  • Synchronizowanie zasobów w systemie SAP;
  • Wykonywanie analiz przestrzennych;
  • Udostępnianie zasobów mapowych na urządzenia mobilne.

Poszukujemy osoby:

  • Z doświadczeniem w tworzeniu i edycji map w środowisku GIS i CAD;
  • Z umiejętnością pozyskiwania, przetwarzania oraz weryfikacji danych wektorowych i rastrowych;
  • Ze znajomością oprogramowania AutoCAD LT, Bentley Maps, GeoInfo, QGIS, MS Office, SAP;
  • Ze znajomością języka SQL;
  • Z bardzo dobrą znajomością przepisów geodezyjnych;
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie B2;
  • Z doświadczeniem w pracy w terenie;
  • Prawem jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).