Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. infrastruktury serwerowej i IT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Monitorować, utrzymywać oraz rozwijać infrastrukturę sieciową;
  • Zapewniać stabilność, wydajność i bezpieczeństwo serwerów;
  • Zapewniać sprawne i wydajne funkcjonowanie serwerów oraz innych urządzeń sieciowych infrastruktury IT;
  • Zapewniać nadzór nad bezpieczeństwem i bezawaryjnym funkcjonowaniem serwerów oraz innych urządzeń infrastruktury IT;
  • Prowadzić dokumentację techniczną z obszaru serwerów w infrastrukturach IT;
  • Monitorować, wykrywać i reagować na zagrożenia bezpieczeństwa;
  • Udzielać wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie infrastruktury serwerowej;
  • Nadzorować systemy backup i odtwarzać dane;

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym na kierunku informatycznym, elektrotechnika lub pokrewnym;
  • Z minimum 2. letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku;
  • Ze znajomością technologii sieciowych takich jak: routery, przełączniki, protokoły sieciowe, VLAN, IP adressing;
  • Ze znajomością systemów operacyjnych takich jak: Windows server, Linux;
  • Ze znajomością zagadnień technologii sieci komputerowych LAN/WAN, WIFI, oraz rozwiązań serwerowych;
  • Z doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego;
  • Ze znajomością j. angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.