Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Kadr i Płac

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników.
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem.
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy.
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami.
  • Rozliczanie umów zleceń.
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON).
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).
  • Nadzorowanie terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wynagrodzeń i zatrudnienia.

Poszukujemy osoby:

  • Z doświadczeniem zawodowym w obszarze kadr i płac (mile widziane w firmie produkcyjnej).
  • Z praktyczną znajomością przepisów kadrowo - płacowych.
  • Ze znajomością prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, kodeksu cywilnego w ramach zawierania umów cywilno-prawnych, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.
  • Ze znajomością przepisów w zakresie ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych.
  • Z wiedzą i doświadczeniem z zakresu naliczania wynagrodzeń (w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków).
  • Ze znajomością obsługi systemu Płatnik.
  • Z wiedzą z zakresu rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Z dobrą znajomością pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP HR.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.
Wyszukiwarka