Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Nadzoru nad Infrastrukturą

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Zapewnienie wszelkiego rodzaju artykułów i usług niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Spółki.
  • Wsparcie nadzoru nad flotą samochodową.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji potrzeb zakupów biurowych i spożywczych.
  • Zapewnienie usług konserwatorskich dla wskazanych obiektów Spółki wraz z monitorowaniem należytego wykonania prac.
  • Uczestnictwo w opracowywaniu rocznych planów postepowań przetargowych dla Biura.
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego budynku pod względem bezpieczeństwa.
  • Współpraca z Kancelaria Radców Prawnych przy tworzeniu umów, aneksów i porozumień.
  • Prowadzenie oraz aktualizowanie zestawień dla komórkowych aparatów telefonicznych oraz koordynowanie ubezpieczeń i weryfikacja rozliczeń usług telekomunikacyjnych.
  • Sporządzanie pism, prezentacji, analiz i raportów.

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość procesów zakupowych.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i koordynacji prac wykonywanych przez usługodawców zewnętrznych w zarządzanym obszarze infrastruktury.
  • Znajomość środowiska SAP.
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu zapytań ofertowych, negocjowaniu warunków oraz uczestnictwa w komisjach przetargowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.
Wyszukiwarka