Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • opracowywanie projektów procedur i instrukcji Spółki w zgodności z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz innych norm po ich wdrożeniu w Spółce,
  • przygotowanie projektów zmian do istniejącej dokumentacji Systemów Zarządzania Jakością,
  • opisywanie i mapowanie procesów zachodzących w organizacji,
  • przygotowanie Spółki do audytu zewnętrznego na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz innych norm po wdrożeniu uch wymagań w Spółce,
  • pełnienie roli audytora wewnętrznego oraz udział w audytach certyfikujących i nadzoru,
  • przygotowanie projektu rocznego planu audytów w ramach Zarządzania Jakością,
  • współpraca z innymi działami Spółki,
  • monitorowanie procesu nadzoru nad dokumentacją.

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem wyższym preferowane z zakresu Zarządzania Jakością,
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • certyfikaty potwierdzające zdobycie kwalifikacji jako audytor wewnętrzny lub pełnomocnik systemów zarządzania,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych w ramach systemu zarządzania jakością, środowiskiem, BHP,
  • ze znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodne kontakty biznesowe,
  • znajomość norm: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • atrakcyjny system premii kwartalnych,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. szkolenia, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
Wyszukiwarka